Service Hotline
+86-769-83307931
Про нас
Головна > Про нас

Про нас

Hengchang клаптиків машини завод спеціалізується на виробництві клаптиків машини, комп'ютерний тамбурний шов багатофункціональним клаптиків машини, машини квілтінга мульти голки, довго рукою однієї голки клаптиків машини, матрац машини.

Наші машини поєднують передові технології в Америці з наших власних конструкцій для виробництва покоління нової машини. Таким чином, наша продукція є дуже конкурентноздатними з точки зору якості, надійності, ефективності, економічної ефективності та зручні в експлуатації. Наші потреби в якості домоглася нас великою репутацією у світі.

Ми маємо великий клієнтської бази, у тому числі гості з Китаю, Південної Америки, Європи, Близького Сходу, Східної Азії та інших місцях.

Ми вдячні нашим клієнтам за їх підтримку і лояльність. У свою чергу, ми як і раніше наполегливо працювати для живлення високої якості машини з професійний менеджмент і після продажу обслуговування нашим клієнтам.

Нашу рішучість покликаний забезпечити високий рівень обслуговування для наших клієнтів

Наша мета полягає в наданні підтримки продажів, служби підтримки та підтримки частина

Глобальної торговельної мережі:

HengChang продовжує працювати з вводу від клієнтів таким чином, щоб продовжувати робити краще машина на майбутнє. HengChang, акцент робиться для поліпшення вимоги замовника, забезпечуючи найкращі якості машин у світі з винятковим сервісом та спілкування.

На майбутнє:

Подальше задоволення є нашу рішучість.

Нові інновації – наші постійні гарантія.


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com