Service Hotline
+86-769-83307931
Галузі знань

Категорія продукту

Комп'ютеризована квілтінга машина ремонту та обслуговування поради

Комп'ютеризована клаптиків машини з продовження використання часу, часто схильні до різних проблем. Таким чином, ми маж врахувати розумні обслуговування комп'ютеризований клаптиків машини, зберігаючи середовища хорошу роботу.

Комп'ютеризована клаптиків машини робочого середовища, включаючи фізичного і електричної середовища двома способами. Колишній посилається на зовнішню температуру, вологість, пилу, забруднення і вібрації, вплив; Останній відноситься до статичної електрики, потужність лінії шуму і радіоперешкод. Якщо ігноруються екологічні фактори, може спричинити система працювати хаотично.

1, Комп'ютеризована клаптиків машини середовища температури і вологості: комп'ютер вимоги до температури і вологості не висока, тих пір, як користувачі комфортних умовах відчули, комп'ютери можуть розміститися.

Температура занадто низька, там можуть бути деякі частини не працює належним чином, це не комп'ютер провал температурі занадто висока, комп'ютер охолодження труднощі компонент збою в роботі системи через перегрів;

Відносна вологість коливається, через своє розташування, занадто сухе повітря може призвести до накопичення статичної електрики, пошкодження інтегральних схем, погано для обох людини і машини. Дуже вологим повітрям, зробить комп'ютерні чіпи всередині окислення, викликані корозії, в результаті чого поганий контакт або короткого замикання.

2, вентиляції: комп'ютер має певні вимоги для вентиляції, кращий комп'ютер хорошою вентиляцією і Шун для поглиначів тепла.

3, пило: двигун обстановки кімнати є головним фактором для забезпечення роботи машини належним чином, повинна існувати деякі пилу обладнання таких як очищення обладнання, тапочки і кришка Cap.


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com