Service Hotline
+86-769-83307931
Галузі знань

Категорія продукту

Комп'ютеризована клаптиків машини аварії проблема як це виправити

1, ретельно перевірити ремені є комп'ютеризовані машини квілтінга сипучих ковзання, якщо існує таке питання повинні були б бути скоригована у своєчасній манері.

2, реєстрація комп'ютеризований квілтінга машина головного двигуна зчеплення тертя пластини зносу не є серйозним, реєстрація зчеплення дії є нормальним, зчеплення подорожей не є в межах норми, регулювати після заміни скинути Спрінгс і коригуючий Муфти фрикційні пластини поїздки.

3, розглянуті комп'ютеризований клаптиків машини пилу і мертву крапку. Видалити ремінь, повернути колесо верхню і нижню терміни, перевірте, чи голову і обертається нижній частині слайдів відповідно, там не немає мертвих зон. Машина повинна бути ретельно мертвий, виявлення Мертвого місця а потім бути виключений. Зосередитися Реєстрація рухомих частин для деформації, Шнеки для сипучих shift або вправи і бруду, Сторонні тіла і нафту нестачі причиною затримки руху. При деформації заміна частин скорегувати позиції на непов'язаних частин і іноземні об'єкти повинні бути вилучені шляхом пральних і потім змащувати. Особливу увагу перевірити, що гачок стійку залізничних зажим полотнища обривків та іншого сміття.


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com