Service Hotline
+86-769-83307931
Галузі знань

Категорія продукту

Гнучка автоматизації і технологічного обладнання

Як продукт стає все більш різноплановою, заміна швидше, скорочення життєвий цикл продукції, багато різновидів навалом (особливо малих) виробництва уже основного виробництва моделей для виробництва. Таким чином, автоматизованої обробки обладнання гнучкі Сходу. Гнучка різноманітність гнучкі виявляється в об'єктів, які можуть бути легко в певному діапазоні від обробки частин заміну для іншої частини обробки функції. Гнучка автоматичній обробці контролюється програмне забезпечення/програмування верстата для обробки, замінений з іншими частинами, просто зміна програмного забезпечення відповідних програмування і маленькі лобзик (іноді навіть не потрібно замінити світильників). Зазвичай не потрібно щоб верстати, обладнання для ручне налаштування, може бути досягнуто в іншу частину обробки, для масового виробництва і/або змінити кілька частин виробництва, що значно скоротиться декількох продуктів виробництва устаткування коригування і час підготовки виробництва.

Автоматизованої обробки середнього і малого серійного виробництва, з деякими з наступних функцій.

(1) автоматично перетворити функції обробки, автоматичної обробки обладнання, можна настроїти один або групу комп'ютерів, або програмованим контролером для виробництва контролю та управління системи, системи можуть бути оснащені різними продуктами відповідно до своїх потреб, зручно і швидко функцію автоматичного змінити програми роботи обладнання, скоротити час налаштування завантаження системи.

(2) функцію автоматичного оброблення кілька продуктів або встановити заготовки під час обробки системи й супроводжують зажим транспортної системи, а також системи обробки деталей має значний універсальність і високим ступенем автоматизації, зробіть вся система в технології Група автоматично на основі кількох продукту або груп частини обробки функцій.


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com