Service Hotline
+86-769-83307931
Галузі знань

Категорія продукту

Як перевірити комп'ютеризований квілтінга продуктивність машини

1: машини квілтінга повинні мати чисті продуктивності, неодноразово приміряти коли користувачам придбати клаптиків машини, визначити машини квілтінга на роботі не виникає, коли забруднення полотнища.

2: машини квілтінга фабрика має ідеальне сервісне обслуговування.

3: нормальні виробника машини квілтінга в первісний дизайн та розробка повинні братися до уваги при його масштабованість.

4: низький шум, низький вібрації: комп'ютерний клаптиків машини є від шасі структури для кожної з частин, оптимізації і дизайн для все, тому, коли на щоденній основі, не повинно бути занадто багато шуму і вібрації.

5: виробника машини квілтінга регулярні мають сертифікати та інші якість звітів, наприклад, CE сертифікат.

6: при виборі машини квілтінга може не тільки вважають, швидкість їх квилтинга, в даний час ключ, щоб розглянути питання про стабільність квілтінга роботи, квилтинга продукції в процесі виробництва, беручи до уваги доступності тканину і зшивання, а також стабільності для досягнення ефективної роботи.

7: хороший квілтінга повинен бути високим ступенем автоматизації, налагодження при покупці повинні бути ретельно налагодження перевіряє його автоматизації і гнучкість, встановити хороші швейну машину можна автоматично завершити роботу.


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com