Service Hotline
+86-769-83307931
Новини

Категорія продукту

Франції ткацького обладнання, спрямованих на індійський ринок

Франції машини трикотажні для задоволення розширення Європейського ринку, річний оборот 1,3 мільярда доларів. Однак, у зв'язку з кризою, таких як Китай, Індія і Туреччини та інших країн, що розвиваються стати Франції машини ринку.

Машини текстильної промисловості Франції з зробив історичного внесок у розвиток текстильній галузі, на бавовну спінінг промисловості, вони закручені і текстурованою пряжі промисловості машини, жакардові і добі машини, термостабілізації машина, постачання Неткане тканину, щоб нові галузей текстильна промисловість обробки та утилізації текстильних матеріалів. Франції з машини трикотажні в плані експорту займає шосте місце у світі.

Франції текстильного обладнання виробники асоціації (UCMTF) Президент bulunuo·amulina сказав: «протягом тривалого періоду часу, ми розпад одяг, текстильна ринку країни. Останнім часом європейський ринок і сталося. Ці ринки звернулися до Китаю та Індії та інших країн. Незважаючи Китаю останні відсутність силою, але це виглядає краще. І Локальні інвестиції стимулів з боку уряду, ринок Індії став досить активно. "Як продажів відновлено до рівня до економічної кризи, Франції на текстильна машинобудування виглядає багатообіцяюче.


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com