Service Hotline
+86-769-83307931
Новини

Категорія продукту

Матрац машини матрац з клаптиків машина безперервного зусилля і прагнення!

Матрац машини Матрац стежки фахівців, що займаються у вітчизняній і зарубіжній добре - відомий швейне обладнання та запасні частини до оптової і роздрібної торгівлі, торгових агентів сервісної компанії. агенти Матрац квілтінга агент японські станкових, Морімото, Ямато, KM, Сполучені Штати Eastman, Gerber, Цзянсу Bailian, Шеньчжень дев'яносто дев'ять, Тайчжоу Shengtian, снукер, Nambang і інші відомі бренди будинку і за кордоном оптової роздрібної торгівлі всі види імпортні і вітчизняні швейне обладнання запасні частини, а також забезпечити клієнт розробкою шаблонів і виробничі послугами, а також забезпечуючи автоматичну оренду шаблону машини і обробку. Корпорація Ханчжоу Haicheng одяг Equipment Co., Ltd займається в області протягом майже 30 років, для вітчизняної швейної машини промисловості, один з найбільших виробників, але і наша самі сильна підтримка. Наша компанія, навчання, консультації, продаж, монтаж, сервісне обслуговування, сервіс в одному, для одягу, багажу, автокрісла, взуття та інших областях виробничих підприємств, з командою відмінні продажу для консультації фабрики і забезпечити ефективне і вільне Після -sales сервіс, виграв більшість нових і старих клієнтів погоджуються.

Матрац машини В області швейного обладнання, швидке зростання річних продажів більш ніж на 50 мільйонів. У процесі розвитку, інновацій, нелегкій службі, допомагаючи замовникам модернізувати обладнання автоматизації для них, щоб поліпшити якість, підвищити ефективність, знизити витрати і зменшити залежність від кваліфікованих робітників, так що клієнти в конкуренції Східної Азії ринку, щоб виграти назад перевага. Наша компанія підтримує «ринок першу, клієнт першу, сервіс перший» бізнес ідею для створення відносин з клієнтами, досягнення бізнесу клієнтів.

Матрац машини 2015 виграв «Аньхой швейне об'єднання обладнання,» оприлюднив «провінції Аньхой, швейне обладнання відмінний дилер» назву. Ми вважаємо, що через наші постійні зусилля і прагнення деяких клієнтів буде в змозі досягти безпрограшної ситуації для кращого майбутнього!

Ліньі County Dongcheng Hongyun Machinery є професійним виробництво і продаж бавовняних підприємств, основною продукцією є: електричний контроль, щоб регулювати ширину волочіння дроту машини, вручну регулювати ширину креслення машини дроту, одного ролика регульований широкий квітка машина, Подвійний ролик регульований широкий квітка машин, прочісує всю машину, розумну бомбу машину, немає чистої розминка машини, широка повітряного потік машини відновлення, чотири Л La тканину голови відкритої машини, матрац квилтинг машин чотири ролика два рулони тканини голови Крім того, я завод виробництва електронного управління регульованого малюнок машини і регульованою шириною квіткової машини, широко поглинає перевага різних моделей, високого ступеня автоматизації, бавовняне Uniform освіти, простота в експлуатації, оспівані більшість користувачів.

Матрац машина Дотримуватися якості і розвитку на довіру виживання, 2000 року зареєстровано «Hongyun» товарний знак; в 2002 році пройшли сертифікацію ISO9001 системи якості в 2004 році зробив ліцензію на виробництво бавовни, і виграв «науки і техніки підприємств в провінції Шаньсі» «провінції Шаньсі, якість управління кредитними демонстраційних підприємств», «Юньчен Shou контракт повторно кредит підприємства» і інші славні назви, в 2008 році, 3,15 діяльності задоволеності споживачів у виборі «якість, репутація, обслуговування споживчої одиниці зобов'язань задоволення.»

Матрац машина Для досягнення «сто років Hongyun» високих цілей, і постійно вдосконалювати механізм, посилити розвиток, прагнення до досконалості, матрац стьобальних машин в роках виробництва і процес управління, формування унікального управління виробництвом і унікальна система маркетингу, щоб удосконалити систему якості, поліпшити передпродажну, продаж, післяпродажне обслуговування продукту, клієнт несе відповідальність.

Матрац квилтинг машина щиро вітає всі сектори бізнесу в країні і за кордоном, об'єднати зусилля в створенні нової слави!


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com