Service Hotline
+86-769-83307931
Новини

Категорія продукту

Клаптиків ділові пропозиції

Китай в світі найбільш привабливі стьобані Текстильне виробництво і споживання ринку, він має деяких країнах світу найбільш потужних, квилтинга текстильні можливості.

Китай налагодити середньо- і довгострокових стратегій для поліпшення рівня відкритої економіки, створити нові можливості для промислової оновлення на текстильна промисловість

Оскільки Китай приєднався розширення СОТ, з міжнародних охоплення двосторонніх, так і регіональні вільної торгівлі та Китаю торгівлі надлишки і великих валютних резервів, якій є сприятливою для текстильної й шкіряної промисловості Китаю розширити впровадження міжнародних передові обладнання, передові технології, видатному таланту, залучити нових передових виробничих підприємств і установ наукових досліджень і розробок, для прискорення енергетики для поліпшення можливостей промислові інновації набуває особливого значення. 6 років нового століття, Китай текстильного обладнання обробної промисловості зробили значний прогрес і просування, в тому числі іноземних і Hong Kong, Макао і столиці має склала 38.05%, продаж 31.34%, експортувати доставки значення 64.3%. Передові іноземні виробничих підприємствах в Китай, що призвело до прогресу на фабриці та прогрес у вітчизняних OEM, реалізувати безпрограшна ситуація.


Крім того, тому що глобалізація, Інтернаціоналізація ринку Китаю, китайський ринок є найбільш привабливим ринком в світі, майже всі великі імена в світі в Китаї. Тим часом внутрішній ринок є найбільшим промисловості Китаю текстильної промисловості, 2000 підприємствами вище призначеного розмір частка внутрішніх продажів для виробництва 67%, тепер на 77%.


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com