Service Hotline
+86-769-83307931
Новини

Категорія продукту

Хенчан-ківлінг-машинобудівний завод

Однорізальна машина для ковкінга Ми виготовляємо машини професійними виробниками, встановлюється розробка продукту, виробництво та продаж одиночної голки для ковдрування, а також продаж як однієї з промислових підприємств. Постільна білизна Китаю та стегані вироби продовжують вдосконалюватися, я постійно покращую старий товар на базі новаторських інновацій, комплексне вдосконалення системи управління, а також імпортована ковальська голівка та база з новою системою керування комп'ютером, серводвигун Panasonic, висока ефективність. І поглинають вітчизняні та зарубіжні передові технології, розроблені для глобальної обробки постільної білизни економічного та практичного комп'ютерного ковдрування машинного устаткування.

Ми будемо дотримуватися "професіонала, щоб створити цінність, відповідальність за майбутнє, якість руху світу, цілісність трансляції світу". Філософія бізнесу. Постійно вийшовши за межі себе, киньте виклик межі, і користувачі разом, щоб піднятися на новий пік, створили нову славу.


Особливості компанії: нова конструкція, відмінна продуктивність, повний серводвигун з одношпиндером, висока ефективність та низький споживання, плавна робота, високий ступінь автоматизації, простота експлуатації, гарний зовнішній вигляд, цінова економія.


Машина для одягу для одягу. Ми в даний час знаходяться в Китаї. Відомий сучасний одяг, постільні приналежності та виробники матраців в основному використовуються для надання різноманітних моделей машин для вишивання обличчя. Наша продукція також експортується до Європи, Південної Америки, Африки та Південно-Східної Азії та інших регіонів. Ми переслідуємо "споживача перше, якість перемоги", метою ринкових, своєчасних інновацій, які в галузі завжди були лідируючими позиціями.


Ми пропонуємо машину для вишивання ковроліну на основі сучасного міжнародного попиту на ковдринг, використання провідного світового рівня в Європі та технології виготовлення машин для вишивання американських виробів, всі технічні показники та продуктивність обладнання, а також найсучасніші верстати в світі, технічні і надійне використання Широкий, придатний для матрацної панелі, матрацні накладки, покривала, ковдри, постільна білизна, оббивка

та інші продукти виробництва, які можуть задовольнити потреби різних користувачів.

Машина для одягу для одягу. Ми пропонуємо не тільки надання бізнес-послуг, але і вдосконалити систему післяпродажного обслуговування більшості користувачів технічних


Розслідування
Send
Зв'язатися з нами
Адреса: Xialingbei промислова зона, місто Liaobu, місто Дунгуань, Гуандун, КНР
Телефон: +86-769-83307931
Факс: 86-769-83238630
Електронна пошта: hc@machine-quilting.com